Czerwony plakat. W lewym górnym rogu białe koło, na nim napis: Biblioteka Publiczna w Zielonkach zaprasza do udziału w akcji Zimowy ekwipunek. Zbiórka odzieży dla osób bezdomnych. 10-12 grudnia w godz. otwarcia biblioteki. Na dole okrągłe zdjęcie z kolorowymi szalikami.

Akcja „Zimowy ekwipunek” – zbiórka odzieży dla osób bez domu

Biblioteka Publiczna w Zielonkach serdecznie zachęca mieszkańców gminy Zielonki do włączenia się w akcję „Zimowy ekwipunek” krakowskiego Dzieła Pomocy św. Ojca Pio.

W dniach 10-12 grudnia 2020 r. organizujemy zbiórkę używanej odzieży zimowej z przeznaczeniem dla osób bezdomnych. Najbardziej potrzebne są męskie kurtki, bluzy, swetry, podkoszulki z długim i krótkim rękawem, spodnie, szaliki, czapki, rękawiczki, ciepła bielizna oraz buty.

Odzież można zostawić w holu biblioteki głównej przy ul. Galicyjskiej 17A, w godzinach otwarcia placówki – w czwartek w godz. 8:00-16:00, w piątek w godz. 12:00-20:00 oraz w sobotę w godz. 10:00-14:00.

Dziękujemy!