Zapraszamy na wystawę fotografii Ewy Maciejczyk i Janusza Gajewskiego pt.: „Krakowskie noce i dnie”. Wystawę można oglądać od 4 do 25 maja w holu Biblioteki Publicznej w Zielonkach przy ul. Galicyjskiej 17A.

 

 

Ewa Maciejczyk - rodowita krakowianka. Inspiruje ją wszystko, co wokół niej. Fotografuje architekturę, krajobraz, przyrodę, człowieka w życiu codziennym, ale najbardziej ukochała fotografię nocną. Można ją często spotkać szwendającą się ulicami miasta, w poszukiwaniu magii i niepowtarzalnych klimatów, które współgrają z subtelnością mroku i światła. Członkiem Krakowskiego Klubu Fotograficznego jest od 2015 roku. Jest autorką kilku wystaw indywidualnych, uczestniczyła także w kilkunastu wystawach grupowych.

 

 

 

Janusz Gajewski - urodził się i mieszka w Skawinie. Jednak od jakiegoś czasu, każdą wolną chwilę spędza w Krakowie, utrwalając na swoich fotografiach atmosferę i klimat tego miasta, zarówno w dzień, jak i w nocy. Lubi spędzać czas na łonie natury, również tam nie rozstaje się ze swoim aparatem, wyłapując niesamowite ujęcia. Poza fotografią interesuje się kuchnią polską i światową, uwielbia mieszać style kulinarne, tworząc dzięki temu nowe i niepowtarzalne smaki. Należy do Krakowskiego Klubu Fotograficznego od 2001 roku. Na swoim koncie ma 9 wystaw indywidualnych oraz kilkanaście grupowych zarówno krajowych jak i zagranicznych.

 

 

Galeria zdjęć