Druga odsłona warsztatów plastycznych dla dzieci i młodzieży w bibliotece w Przybysławicach już za nami. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami na zajęciach wykonywane były choinki z mchu.

Do wykonania świątecznego drzewka nie potrzeba wiele, wystarczy stożek styropianowy, dobry klej, doniczka, szyszki oraz trochę wyobraźni i cierpliwości. Zaczynamy od przyklejania mchu, później przyklejamy pieniek i ozdoby. Skończoną choinkę umieszczamy w doniczce.

Młodsi uczestnicy zajęć wykonali piękne wianki oraz różne ozdoby z cekinów. Następne warsztaty już za tydzień – w poniedziałek 28 listopada o godzinie 17.00. W planach mamy wykonanie lampionów z kieliszków. Do zobaczenia!

KG