Majowe warsztaty biblioteczne z udziałem przedstawicielek Koła Gospodyń Wiejskich i Koła Seniorów z Węgrzc wpisały się w świętowanie Tygodnia Bibliotek, obchodzone w tym roku pod hasłem „Biblioteka inspiruje”.

Liczne spotkania i imprezy dla dorosłych i dzieci zorganizowane w tym okresie, pokazały, że w bibliotece tworzy się, ciekawie spędza czas i poszerza horyzonty – jednym słowem biblioteka inspiruje.

Uczestniczki spotkania spędzając miło czas, ozdabiały zakładki do książek metodą decoupaqe. Powstałe małe cudeńka cieszą oczy i mobilizują do poznawania nowych, może trudniejszych metod zdobniczych, ale to już na kolejnym spotkaniu.

AG

Galeria zdjęć - KLIKNIJ TUTAJ!