W środowy wieczór w czytelni Biblioteki w Przybysławicach po raz kolejny wystartowały „Warsztaty Plastyczne”. Nic tak nie cieszy oczu jak choinka ubrana we własnoręcznie wykonane bańki. Czasu pozostało już wprawdzie niewiele, ale styropianowe kule ozdabia się bardzo szybko.Potrzebne materiały to: różnego koloru cekiny, wstążki i szpilki. Wiele podpowiedzi na wykonanie prostych i eleganckich ozdób można znaleźć w Internecie. Jedynym ograniczeniem w pracy może być tylko wyobraźnia lub przeświadczenie o braku zdolności manualnych – przy odrobinie cierpliwości wszystkiego można się nauczyć.

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych na kolejne spotkanie, które odbędzie się w środę 3 grudnia o godzinie 17.30 w Bibliotece w Przybysławicach.

KG