W czwartkowy wieczór w Bibliotece w Przybysławicach po raz kolejny odbyły się Warsztaty Plastyczne. Tematyka naszych zajęć pozostaje niezmienna – Wielkanocne pisanki.

Wielką pomocą i źródłem inspiracji dla uczestniczek jest Internet. Zamieszczone na rożnych stronach, forach i blogach zdjęcia są nieocenionym źródłem informacji i nowych pomysłów. Dlatego dzisiejsze zajęcia panie rozpoczęły od poszukiwania inspiracji w sieci, w ramach akcji Tydzień z Internetem, w której udział włączyła się przybysławicka biblioteka.

Po chwili namysłu i rozmowie nad pomysłami, praca ruszyła. Każdy pomysł jest dobry i wart wykorzystania. A efekty można podziwiać na wystawie w bibliotece. Serdecznie zapraszamy!

KG