Nieuchronnie zbliżają się święta, tradycyjnie już okres wręczania upominków, nawet tych drobnych i skromnych, a najlepiej wykonanych samodzielnie.

Podczas zajęć Bibliotecznych Warsztatów Plastycznych staramy się stworzyć jak najwięcej takich drobiazgów, które mogą ucieszyć naszych znajomych i rodziny. Wczoraj powstawały bombki, dekorowane metodą decoupage’u i ozdabiane brokatem. Nasza wystawa pęka już w szwach, a czego tam nie ma…

Są torby i korale, naszyjniki, bransoletki, butelki, świeczniki, zakładki do książek, pudełeczka, serwetniki, choinki z papierowej wikliny i piękne, oryginalne bombki.

Na ostatnim już grudniowym spotkaniu chcemy przygotować stroiki na świąteczne stoły, zwłaszcza, że mamy duży zapas siana i mchu, więc tylko brać się do pracy.

Jeśli frekwencja dopisze, będziemy mogły pochwalić się kolejnymi nowościami, a tymczasem zapraszamy do biblioteki.

JR