16 czerwca bibliotekarka po raz kolejny odwiedziła dzieci z Samorządowego Przedszkola w Zielonkach. Zagadnienia omawiane na spotkaniu związane były z  zakończeniem roku, rozdaniem dyplomów oraz  zbliżającymi się wakacjami.

Dzieci na początku zajęć wygodnie usiadły  i z zainteresowaniem wysłuchały  fragmentu książki „Anioł stróż od wszelkich wypadków” Gaby Scholz.  W opowiadaniu aniołek Błękitek właśnie ukończył szkołę i mógł otrzymać pod swoje skrzydła podopiecznego, którym będzie się opiekował. Po wysłuchaniu opowiadaniu dzieci z chętnie opowiadały o swoich aniołach.

Dzieci miały okazję zaprezentować swoje umiejętności plastyczne, kolorując aniołki otrzymane od bibliotekarki. Gdy powstała już przepiękna galeria z aniołkami bibliotekarka zaprosiła dzieci do zabawy.

Na zakończenie zajęć każde dziecko otrzymało słodki upominek.

AK