Biblioteka Publiczna w Węgrzcach zaprasza dzieci w wieku przedszkolnym (wraz z opiekunem) i wczesnoszkolnym do udziału w rodzinnych warsztatach modelarskich „Domek zimowej wróżki”, które odbędą się w sobotę 16 lutego w godz. 10:00-13:00.

Podczas warsztatów uczestnicy samodzielnie wykonają model domku wróżki w stylistyce zimowej. Wspólnie złożymy bazę z tektury beermaty, którą następnie pomalujemy farbami akrylowymi i ozdobimy mixmediowymi dodatkami. Gotowa praca – po zamontowaniu w środku oświetlenia typu LED – może pełnić funkcję lampki nocnej.

Zajęcia poprowadzi Katarzyna Gazda, bibliotekarz i artystka-rękodzielnik, na co dzień pracownik Biblioteki Publicznej w Przybysławicach.

Obowiązują wcześniejsze zgłoszenia. Rezerwacji można dokonać osobiście w siedzibie biblioteki, mailowo pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie: (12) 285 83 84 (w godzinach otwarcia BP Węgrzce). Ilość miejsc ograniczona.