Biblioteka Publiczna w Węgrzcach zaprasza dzieci w wieku przedszkolnym (wraz z opiekunem) i wczesnoszkolnym do udziału w Rodzinnych Warsztatach Wakacyjnych „Książka z niespodzianką”, które odbędą się w piątek 17 sierpnia w godz. 17:00-20:00.

Podczas warsztatów uczestnicy samodzielnie ozdobią techniką MixMedia z elementami decoupage’u okolicznościowe pudełko w kształcie książki. Wspólnie złożymy bazę z tektury beermaty, którą następnie pomalujemy farbami akrylowymi i udekorujemy dodatkami, np. kamyczki, muszelki, koraliki, wstążki, piórka, kawałki koronki i gazy.

Obowiązują wcześniejsze zgłoszenia. Rezerwacji można dokonać osobiście w siedzibie biblioteki, mailowo pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie: (12) 285 83 84 (w godzinach otwarcia BP Węgrzce). Ilość miejsc ograniczona.