zdjęcie przedstawia dzieci jedzące pizzę

Ah, co to był za wieczór! W piątek, 24.02, w Kulturotece, po wznowieniu, odbył się już w trzeci Wieczór W Bibliotece, który niewątpliwie cieszy się ogromnie dużym zainteresowaniem. Trzeba się było śpieszyć. Po tym, gdy wszyscy rodzice już sobie poszli, przystąpiliśmy do pierwszego punktu programu – warsztatów. Przy wykonaniu pacynek na sznurkach pomogła nam pani Agnieszka Szymańska. Trzeba przyznać, że zajęcia plastyczne tematyką idealnie wpasowały się w nasz wieczór filmowy.

na zdjęciu dwójka dzieci z pracami plastycznymi

Samo wykonanie pacynek z rolek po papierze toaletowym nie było trudno, ale przy dużej ilości uczestników niezwykle pracochłonne. Koniec końców, każdy uczestnik mógł pochwalić się ruchomą zabawką.

zdjęcie przedstawia dzieci oglądające film

Podczas dokonywania ostatnich poprawek przy kukiełkach, okazało się, że ogromne pizze właśnie przyjechały i trzeba szybko posprzątać. Kilkanaście minut później, każdy z kawałkiem pizzy, mieseczką popcornui kubkiem w ręce, zajął miejsce na tymczasowej Sali Kinowej – rozpoczynała się właśnie projekcja filmu pt. „Emotki. Film”. Mimo tego, iż animacja miała swoja premierę w 2017 dla większości uczestników okazał się sporym zaskoczeniem.

Dziękujemy za tak liczne przybycie. Kolejna Kinowa Noc już wkrótce!

KB

Galeria zdjęć