na zdjeciu widoczne przedszkolaki podczas zabawy na placu

W środę 17 sierpnia dzieci z Niepublicznego Przedszkola „Mali Wielcy” w Januszowicach odwiedziły Bibliotekę w Przybysławicach i miło spędziły czas na placu zabaw.

na zdjęciu widoczne dzieci podczas zabawy na placu zabaw

Po przybyciu na miejsce w środowe przedpołudnie przedszkolaki radośnie rozbiegły się po placu zabaw. Wśród licznych atrakcji królowała zjeżdżalnia. Nie ustępowały jej jednak karuzela i piaskownica. Gdy dzieci nacieszyły się już czasem wolnym przyszedł czas na chwilę przerwy z naszą ulubienicą – Kicią Kocią. Sympatyczna kotka również spędzała czas na placu zabaw z przyjaciółmi. Okazało się jednak, że nie mogła sobie znaleźć miejsca do zabawy, ponieważ na placu było wiele obcych dzieci. Okazało się jednak, że wystarczy chwila by poznać nowych przyjaciół.

na zdjęciu widoczna kobieta czytająca książkę dzieciom siedzącym na brzegu piaskownicy

Czas miną bardzo szybko i dzieci musiały wracać do przedszkola. Na zakończenie spotkania otrzymały żółte balony z logo biblioteki.

KG