na zdjęciu widoczny obraz namalowany przez dziecko

W dniu 25.07.2022 r. W budynku Kulturoteki Bibice, jednej z fili Biblioteki Głównej w Zielonkach, o godzinie 17:30 odbyły się warsztaty artystyczne dla dzieci zatytułowane "Malowanie na płótnie akwarelami nieba z Saturnem". Zajęcia poprowadziła Pani Agnieszka Szymańska wraz z asystentką z którą przygotowywała niezbędne materiały do wykonania pracy. Część dzieciaków oprócz malowania samego nieba, chmur czy też samego Saturna/Księżyca, skupiła się również na malowaniu trawy czy kwiatów które z pewnością urozmaiciły pracę. Dzieciaki dodatkowo wykonały portrety z patyczków na których przykładowo można było zauważyć sowę czy też dom. Zajęcia przeprowadzone były w przyjemnej atmosferze, dzięki czemu dzieci były zachwycone swoimi pracami, którymi chwalili się rodzicom z uśmiechem na twarzy.

na zdjęciu widoczne dzieci malujące obrazy

na zdjęciu widoczne dzieci siedzące przy stole podczas wykonywania pracy plastycznej

AS