tło plakatu to półki z książkami, tekst informuje o terminie inwentaryzacji

W związku z ustawowym obowiązkiem przeprowadzenia skontrum (inwentaryzacji księgozbioru) informujemy, iż w okresie od 5 lipca do 16 lipca 2021r. Biblioteka Publiczna w Zielonkach będzie nieczynna.

Aby zaopatrzyć się w książki wypożycz większą ilość ulubionych pozycji na czas zamknięcia biblioteki. Wystarczą dwa proste kroki:

1. Wypożycz książki do soboty 3 lipca;
  2. Zwróć książki od 19 lipca.

Wszystkie bieżąco wypożyczane książki (oraz dokonane prolongaty) będą miały dłuższy niż zazwyczaj termin zwrotu – zostanie on automatycznie przedłużony o 2 tygodnie. Nie ma również konieczności oddawania przed 3 lipca wypożyczonych pozycji – wystarczy do tego terminu zgłosić prolongatę.

W czasie inwentaryzacji zapraszamy do naszych filii w Węgrzcach, Przybysławicach i Bibicach.

Z góry przepraszamy za utrudnienia!