Półka z książkami

Szanowni Czytelnicy!

Informujemy, że w dniach od 7 do 29 listopada ograniczona zostaje działalność Biblioteki Publicznej w Zielonkach oraz Filii Bibliotecznych w Węgrzcach, Przybysławicach oraz Bibicach.

W związku z powyższym biblioteka główna i filie będą pracowały pod rygorem sanitarnym w normalnych godzinach pracy. Bibliotekarze będą realizowali wypożyczenia i zwroty.

W celu zapewnienia Państwu i Bibliotekarzom bezpieczeństwa prosimy o dokonywanie rezerwacji telefonicznych bądź poprzez katalog on-line SOWA: www.zielonki-bp.sowwwa.pl.

Link do instrukcji korzystania z katalogu elektronicznego BP Zielonki: https://biblioteka.zielonki.org/abc-czytelnika/jak-korzytac-z-katalogu-on-line.html.

Termin zwrotu materiałów bibliotecznych dla Czytelników, którzy mają obawy przed wyjściem z domu lub będą objęci kwarantanną może zostać przedłużony o 30 dni, zaś kary naliczone za przetrzymanie książek w tym czasie zostaną anulowane – w celu dokonania prolongaty prosimy o kontakt z wybraną biblioteką drogą telefoniczną lub mailową.

Wszystkie komunikaty dotyczące funkcjonowania bibliotek publicznych w gminie Zielonki są na bieżąco aktualizowane na stronie internetowej: biblioteka.zielonki.org.