Kulturoteka Bibice zaprasza dzieci i młodzież na warsztaty tworzenia świec żelowych „Świece na każdą okazję”, które odbędą się w piątek 11 października w godz. 18:00-20:00 (w czterech grupach co 30 minut – pierwsza o godz. 18:00, ostatnia o godz. 19:30).

Podczas warsztatów uczestnicy wykonają dwie pięknie pachnące świece żelowe w szklanych kieliszkach. Do ich stworzenia wykorzystamy dodatki w postaci dekoracyjnego piasku, różnokolorowego żwirku i muszelek.

Obowiązują wcześniejsze zgłoszenia. Rezerwacji można dokonać osobiście w siedzibie biblioteki, mailowo pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie: 519 756 780 (w godzinach otwarcia BP Węgrzce). Ilość miejsc ograniczona.