Biblioteka Publiczna w Węgrzcach zaprasza dzieci w wieku 8-13 lat na Wieczór w Bibliotece organizowany pod hasłem „Pożegnanie Wakacji 2019”, który odbędzie się w piątek 30 sierpnia w godz. 17:00-22:00. W programie: kreatywne warsztaty dizajnerskie (zaprojektujemy i wykonamy kolorowe worko-plecaki), letni seans filmowy, poczęstunek na słodko i słono.
Obowiązują wcześniejsze zgłoszenia. Zapisu można dokonać osobiście w bibliotece, telefonicznie: (12) 285 83 84 lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Ilość miejsc ograniczona.

UWAGA!
Każdy uczestnik naszego wieczornego spotkania powinien zabrać ze sobą wypełnione oświadczenie od rodziców.