W Wieczorku w Bibliotece po raz kolejny wzięły udział członkinie młodych miłośniczek Kulturoteki – Książkożerczyń. Tym razem postawiłyśmy na noworoczną zabawę.

Spotkanie rozpoczęło się od przygotowania pysznych szyszek z ryżu preparowanego oraz masy krówkowej. Masę podgrzałyśmy, a następnie dodałyśmy do niej ryż i dokładnie wymieszałyśmy. Potem formowałyśmy z niej kulki. W czasie kiedy szyszki stygły, zajęłyśmy się częścią artystyczną naszego spotkania. Każda z uczestniczek stworzyła niepowtarzalną maskę karnawałową. Jak zwykle wyobraźnia naszych klubowiczek nie zawiodła.

Na zajęciach nie zabrakło wesołych rozmów, muzyki oraz zabawy modnym ostatnio wśród młodzieży slimem. Pod koniec wieczorku dziewczyny posiliły się gorącą pizzą, a na deser pozostały oczywiście słodkie przysmaki w formie szyszek.

Bardzo dziękujemy za udział w wieczorku.

MW