zdjęcie przestwia ozdoby w kształcie książek wiszące na choince

Biblioteka Publiczna w Zielonkach wraz z filiami w Przybysławicach, Węgrzcach oraz Bibicach z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia organizuje abolicję.

Każdy czytelnik, który w dniach 6-31 grudnia 2022 r. odda wypożyczone w naszych placówkach przetrzymane materiały biblioteczne oraz wypełni odpowiedni wniosek abolicyjny, otrzyma prawo do anulowania opłaty generowanej przez elektroniczny system biblioteczny. Z możliwości amnestii mogą także skorzystać osoby, które na swoich kontach mają naliczone wcześniej kary za nieterminowy zwrot książek – wystarczy w podanym okresie zgłosić się do wybranej biblioteki i wyrazić chęć skorzystania z abolicji.

Zachęcamy do przeszukania domowych księgozbiorów. Być może wśród woluminów na swoich półkach znajdziecie Państwo tytuły dawno wypożyczone w naszych bibliotekach, zapominane i dotąd nieoddane.

Zapraszamy!