plkat na granatowym tle, u góry kolorowe balony, na środku żółty napis "Urodziny BP Zielonki"

We wtorek 2 listopada 2021 r. Biblioteka Publiczna w Zielonkach obchodzi swoje 67. urodziny. Serdecznie zapraszamy wszystkich Przyjaciół i Sympatyków zieloneckiej książnicy na jej święto, które w tym roku potrwa od 28 października do 2 listopada.

W programie urodzin zaplanowano szereg atrakcji.

Na naszych czytelników będą czekać zakupione specjalnie na tę okazję nowości wydawnicze – publikacje książkowe i audiobooki – oraz kolorowe zakładki do książek. Każdy, kto w tych szczególnych dniach wypożyczy przynajmniej jeden wolumin z bibliotecznego księgozbioru weźmie udział w loterii fantowej. Dla wszystkich odwiedzających bibliotekę przewidziano także słodką niespodziankę.