Drodzy Państwo!


Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie w pomoc dla chorego Krzysia. Zebraliśmy ok. 150 kg nakrętek. Dla rodziców dziecka jest to nieoceniona pomoc. Nas to nic nie kosztuje, ale dla chłopca to krok do szczęśliwego dzieciństwa. Cały czas potrzebne jest wsparcie. Można wpłacać datki na konto Fundacji "Dajemy Wybór" z dopiskiem Krzyś Mnich. Dane do wpłaty można znaleźć na stronie Fundacji.

 

 

Drodzy Czytelnicy!
  W związku z tym, że dnia 1 września Punkt Biblioteczny "Kulturoteka Bibice" przekształcony został w Filię w Bibicach "Kulturoteka Bibice", zmianie uległy godziny otwarcia naszej biblioteki.

Poniedziałek: 12:00 - 20:00
Wtorek: 8:00 - 16:00
Środa: 12:00 - 20:00
Czwartek: 8:00 -16:00
Piątek: 12:00 -20:00

Serdecznie zapraszamy do Kulturoteki!

 

Uchwała w sprawie utworzenia w Bibicach Filii Biblioteki Publicznej w Zielonkach

 

Drodzy Czytelnicy,

rozkręcamy akcję zbierania nakrętek dla małego Krzysia. Chłopiec ma 3 lata i ciężko choruje na padaczkę lekooporną, po której cofa się w rozwoju. Przestaje chodzić i mówić. Oprócz tego ma chore nerki, guza w mózgu, przeszedł już operację. Stale towarzyszy mu ogromny ból, mimo to ciągle się uśmiecha. Mały bohater. Dlatego tak bardzo ważna jest rehabilitacja. Obecnie dzięki ludziom dobrej woli Krzyś jedzie na turnus nad morze. Koszt to 6 tys. złotych. Pomóżmy chłopcu, dla nas to tak niewiele a dla niego to całe życie i możliwość szczęśliwego dzieciństwa.

Zakrętki można oddać w każdej z naszej bibliotek - w Bibliotece w Zielonkach, Węgrzcach, Przybysławicach oraz Bibicach.

 

Drodzy Czytelnicy,

uprzejmie informujemy, że w dniach 30 oraz 31 marca (piątek, sobota)

Biblioteka Publiczna w Zielonkach wraz z filiami

oraz punktem bibliotecznym Kulturoteka Bibice będzie nieczynna.

 

Za utrudnienia przepraszamy!