W czwartkowy wieczór w Bibliotece w Przybysławicach odbyło się ostatnie spotkanie pań uczestniczących w Warsztatach Plastycznych. Nie mogło na nich zabraknąć kolorowych pianek i zajączka.

Dzisiejsze zajęcia poświęcone były wykonywaniu z siana właśnie wielkanocnych zajączków. Taką ozdobę jest w stanie zrobić każdy. Wystarczy trochę siana, nitka, groszki lub guziki, z których powstaną oczy i dobry klej.

Dla wszystkich czytelników, którzy w dniach 23-24 kwietnia odwiedzą bibliotekę panie przygotowały niespodziankę – małe różyczki.

Warsztaty plastyczne zostaną wznowione w październiku.

KG