Drodzy czytelnicy, w związku w ogłoszonym przez bibliotekę konkursem na hasło reklamowe, pragniemy podziękować wszystkim osobom, które wzięły w nim udział. Jest nam niesamowicie miło z takiego odzewu z Waszej strony. Laureatów wybierali użytkownicy portalu społecznościowego Facebook poprzez polubienie danego komentarza z hasłem.

Laureatami konkursu zostali:

I miejsce – Pani Klaudia Ślęczka, za wiersz:
„W Zielonkach leży biblioteka,
Gdzie moc książek ciągle czeka.
Dla kogo cenna kultura,
Wie jak ważna jest Lektura!
Odłóż więc smartfon czy tableta,
Bo czytanie to zaleta!”

II miejsce – Pani Aneta Armatys, która zaproponowała następujące hasło: „Biblioteka na nas czeka do Zielonek wybierz się. Każda książka to przygoda- więc ruszamy! Nie spóźnij się!”

III miejsce- Pani Anna Masłoń, za hasło: „Do Biblioteki w Zielonkach chodzimy, bo za świetnymi książkami tęsknimy!”

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim osobom oraz gratulujemy laureatom. Zachęcamy do brania udziału w organizowanych przez nas konkursach, jako iż do wygrania są cenne nagrody m.in. power banki.