na białym tle różowe i czerwone kwiaty i liście, w środku plakatu tekst informacyjny o warsztatach

Z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet Biblioteka Publiczna w Węgrzcach zaprasza wszystkie chętne Panie i Panienki na międzypokoleniowe warsztaty kosmetyczne organizowane pod hasłem „Wiosenne EKO-spa”, które odbędą się w sobotę 5 marca w godz. 10:00-12:00. Spotkanie poprowadzi eko-instruktorka Beata Godynia-Kapałka.

Podczas warsztatów uczestniczki samodzielnie przygotują dostosowany do indywidualnych upodobań zestaw naturalnych kosmetyków składający się z olejku do kąpieli, balsamu do pielęgnacji ciała i maseczki ziołowej.

Zachęcamy do przyniesienia ze sobą na spotkanie szklanych pojemniczków i słoiczków z zakrętkami, do których będzie można zapakować gotowe preparaty.

Zajęcia zostaną przygotowane z zachowaniem obowiązujących zaleceń sanitarnych.

Obowiązują wcześniejsze zgłoszenia. Zapisy i więcej informacji w bibliotece, telefonicznie: (12) 285 83 84 (w godzinach otwarcia BP Węgrzce) lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Ilość miejsc ograniczona.