Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież na warsztaty tworzenia mydlanej plasteliny - domowego mydła, które odbędą się 19 listopada (poniedziałek) o godz. 18:00 w Kulturotece Bibice. Masa jest bezpieczna (ma odpowiednie PH), o konsystencji plasteliny, po ulepieniu figurki zastyga. Mydlana plastelina wymaga leżakowania przez okres około 4-6 tygodni, jak każde prawdziwe sodowe mydło, zatem mydlane figurki są idealne jako prezent świąteczny. Zajęcia przeprowadzi Pani Beata Godynia-Kapałka.

Zapisy i więcej informacji w bibliotece, telefonicznie: 519 756 780 (w godzinach otwarcia Kulturoteki) lub mailowo pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Obowiązuje limit miejsc.