Biblioteka Publiczna w Węgrzcach zaprasza wszystkie chętne Panie na wykład Beaty Godyni-Kapałki poświęcony ekologicznym kosmetykom domowej roboty połączony z warsztatami przygotowywania naturalnych preparatów do pielęgnacji skóry w okresie jesiennym. Spotkanie odbędzie się w siedzibie biblioteki w środę 17 października w godz. 17:00-20:00.

Podczas części praktycznej uczestniczki samodzielnie przygotują treściwy krem do twarzy (na bazie oleju awokadowego, konopnego lub arganowego, poj. opak. 30 ml) oraz kolorowy balsam do ust (poj. opak. 9 ml). Próbki kosmetyków są dostępne w bibliotece.

Koszt udziału w spotkaniu wynosi 40 zł od osoby.

Zapisy i więcej informacji w bibliotece, telefonicznie: (12) 285 83 84 (w godzinach otwarcia BP Węgrzce) lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Obowiązuje limit miejsc.