W ramach Tygodnia Bibliotek, przybysławicką czytelnię odwiedziła Pani Ewelina Kaźmierska. To już drugi rok, kiedy z bezpłatnych konsultacji logopedycznych mogli skorzystać okoliczni mieszkańcy.

Pani Ewelina jest absolwentką studiów podyplomowych z logopedii. Pracuje z dziećmi, które posiadają wadę wymowy i zaburzenia o charakterze dyslektycznym. Od trzech lat prowadzi zajęcia z profilaktyki logopedycznej w przedszkolu.

Wszystkich zainteresowanych poprawną wymową, zachęcamy do konsultacji indywidualnych z naszą specjalistką.

ŻB