Biblioteka Publiczna w Zielonkach wraz z filiami w Węgrzcach i Przybysławicach zaprasza uczniów ze szkół podstawowych, gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych i studentów do bezpłatnego korzystania z platformy edukacyjnej MegaMatma.pl.

Setki zadań, wyjaśnionych w zrozumiały i przystępny, arkusze egzaminacyjne – a wszystko to w Internecie! MegaMatma.pl to platforma do nauki matematyki. Serwis posiada szczegółowe opracowania wszystkich zagadnień omawianych w szkole, a także tablice matematyczne, zestawy wzorów i symboli. Dzięki wyjaśnieniom - krok po kroku - uzyskanie prawidłowego rozwiązania nie będzie stanowiło problemu.

Dzięki platformie każdy ma możliwość rozwiązywania testów on-line, powtarzania materiału na bieżąco, uzupełniania zaległości. Każdy może lepiej przygotować się do egzaminu gimnazjalnego i matury z matematyki - na platformie uczniowie znajdą arkusze maturalne i gimnazjalne Centralnej Komisji Edukacyjnej.

Projekt „MegaMatma uczy w bibliotece!” to inicjatywa firmy MegaWiedza, która we współpracy z Fundacją Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego oferuje bibliotekom bezpłatny dostęp do serwisu MegaMatma.pl.

Przyjdź do Biblioteki i naucz się matmy!