na zdjęciu grupa dzieci z wykonanymi przez siebie bukietami w rękach

W późne środowe popołudnie, 10 sierpnia, w Kulturotece, odbyły się kolejne Warsztaty Artystyczne pt. „Zielony flower box” , pod czujnym okiem p. Beaty Godyni-Kapałki. Podczas tych warsztatów, dzieci i młodzież, mogły na krótką chwilę zamienić się w profesjonalnych florystów, gdyż tematem przewodnim spotkania były właśnie kwiaty. Na początku, pani Beata wyjaśniła pokrótce w jaki sposób skomponować „pudełko”, aby wyglądało jak najlepiej. Później każdy wybrał namoczoną wcześniej specjalną gąbkę florystyczną oraz tytułowe „pudełko”. Dzieciaki świetnie się bawiły wybierając najpiękniejsze kwiaty oraz zielone przybrania do bukietu. Efekt końcowy aż zaparł dech w piersiach, sami zobaczcie! Fotorelacja poniżej.

na zdjeciu widoczny bukiet kwiatów który powstał na zajęciach

Uczestnikom i p. Beacie dziękujemy za udział w spotkaniu. Serdecznie zapraszamy także na następne warsztaty, które odbędą się następną środę. Więcej informacji wkrótce na FB i stronie internetowej biblioteki.

na zdjęciu widoczna dziewczynaka z bukietem kwiatów w rękach

KB