plakat w tonacjach granatu i pomarańczu, z rozłożonej książki startuje rakieta kosmiczna, po jej obu stronach planety; u góry napis: "24 Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie"; poniżej: "14-17 października 2021"

W Dniu Edukacji Narodowej wszystkim uczącym i uczącym się wszystkiego najlepszego! A skoro nauka, to oczywiście i książki! A dziś właśnie w Krakowie zaczyna się wielkie święto książki czyli Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie! Zapraszamy na muzealne stoisko B41 w Hali Dunaj, gdzie między innymi będzie można upolować takie cudeńka jak "Pozdrowienia z Krakowa... Adam Setkowicz" czy "Muzeum po sąsiedzku. Prądnik Biały" w cenie obniżonej o 30%! Oraz wiele, wiele innych okazji do spotkań i radości Zapraszamy wraz z Sklep Internetowy Muzeum Krakowa!

Źródło grafiki oraz tekstu