Biblioteka Publiczna w Węgrzcach we współpracy z Sołectwem Węgrzce zaprasza na lipcowe eko-zajęcia dla osób dorosłych i starszej młodzieży w duchu filozofii Zero/Less Waste organizowane pod hasłem „Eko jest w modzie”. Spotkanie odbędzie się w ogrodzie przy bibliotece w czwartek 16 lipca w godz. 18:00-20:00.

Wspólnej dyskusji i wymianie pomysłów dotyczących przyjaznego dla środowiska stylu życia będą towarzyszyć plenerowe warsztaty wytwarzania naturalnych kosmetyków na bazie świeżych ziół i kwiatów. Podczas zajęć uczestnicy samodzielnie przygotują wody kwiatowe i hydrolaty, maceraty i octy ziołowe, peelingi oraz sole do kąpieli.

Zachęcamy do przyniesienia ze sobą na spotkanie szklanych słoików lub butelek z zakrętkami, do których będzie można zapakować gotowe preparaty.

Obowiązują wcześniejsze zgłoszenia. Zapisy i więcej informacji w bibliotece, telefonicznie: (12) 285 83 84 (w godzinach otwarcia BP Węgrzce) lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..