Biblioteka Publiczna w Węgrzcach zaprasza dorosłych i dzieci na familijne na warsztaty tworzenia dekoracji florystycznych „Wiosenny wianek”, które odbędą się w piątek 13 marca w godz. 18:00-20:00. Spotkanie poprowadzi Beata Godynia-Kapałka.
Podczas warsztatów uczestnicy stworzą dekoracyjne wieńce w wiosennej tonacji barwnej. Wspólnie zastanowimy się jak dobierać kolory, które elementy łączyć i jak powiązać je w całość. Gotowe wianki będą mogły ozdobić drzwi, okno lub wnętrze domu.
Do wykonania naszych prac wykorzystamy naturalne materiały (m.in. gałązki brzozy, wierzby lub leszczyny, słoma, suszone kwiaty i trawy, bazie, chrobotek reniferowy, rattany, juta) oraz ozdobne dodatki postaci piórek i jajeczek.
Obowiązują wcześniejsze zgłoszenia. Rezerwacji można dokonać osobiście w siedzibie biblioteki, mailowo pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie: (12) 285 83 84 (w godzinach otwarcia BP Węgrzce). Ilość miejsc ograniczona.