Biblioteka w Węgrzcach

27.01Eko-kosmetyki na zimę – pod okiem instruktora uczestnicy przygotują pomadkę ochronną do ust oraz domowe mydło sodowe metodą „rebatch”. Limit miejsc 12 os. Zajęcia trwają w godz. 18-20.
29.01Na karnawałowy bal – uczestnicy wykonają piękne i pomysłowe maski karnawałowe. Limit miejsc 8 os. Zajęcia trwają w godz. 16-18.
3.02 Kartki walentynkowe – uczestnicy stworzą niepowtarzalne kartki na Walentynki z papieru ręcznie czerpanego, które udekorują przy użyciu samodzielnie wykonanych gumorytowych pieczątek. Limit miejsc 12 os. Zajęcia trwają w godz. 18-20.
5.02Taca w stylu vintage – uczestnicy ozdobią techniką decoupage drewniane tace kuchenne na pieczywo, słodycze czy owoce. Limit miejsc 8 os. Zajęcia trwają w godz. 16-18.

Biblioteka w Przybysławicach

28.01Przybornik na biurko – uczestnicy złożą, skleją i ozdobią techniką MixMedia z elementami decoupage’u przybornik-organizer na biurko z płyty MDF, przeznaczony do porządkowania akcesoriów szkolnych. Limit miejsc 12 os. Zajęcia trwają w godz. 11-14.
30.01Eko-kosmetyki na zimę – pod okiem instruktora uczestnicy przygotują pomadkę ochronną do ust oraz balsam do ciała w kostce. Limit miejsc 12 os. Zajęcia trwają w godz. 11-14.
4.02Zegar w kształcie zębatki – uczestnicy pomalują i zmontują oryginalny zegar ścienny z płyty HDF w kształcie koła zębatego o średnicy 27 cm. Limit miejsc 12 os. Zajęcia trwają w godz. 13-16.
6.02Słodkie sushi – uczestnicy przygotują znaną japońską potrawę w nowej słodkiej odsłonie. Limit miejsc 12 os. Zajęcia trwają w godz. 13-16.

Kulturoteka Bibice

29.01Zimowe figurki mydlane – uczestnicy samodzielnie wykonają figurki z kolorowego mydła plastycznego. Limit miejsc 10 os. Zajęcia trwają w godz. 18-19:30.
31.01Przybornik na biurko – uczestnicy złożą, skleją i ozdobią techniką MixMedia z elementami decoupage’u przybornik-organizer na biurko z płyty MDF, przeznaczony do porządkowania akcesoriów szkolnych. Limit miejsc 12 os. Zajęcia trwają w godz. 18-20.
3.02Gofrowe szaleństwo – uczestnicy przygotują smaczną przekąskę w postaci gofrów udekorowanych bitą śmietaną, dżemem i owocami. Limit miejsc 10 os. Zajęcia trwają w godz. 16-17:30.
7.02Haftowana zakładka do książki – pod okiem instruktora uczestnicy samodzielnie wykonają zakładkę do książki. Limit miejsc 12 os. Zajęcia trwają w godz. 17-19.

Na wszystkie warsztaty obowiązują wcześniejsze zapisy.
Szczegółowe informacje w bibliotekach.