Biblioteka Publiczna w Węgrzcach zaprasza dzieci i młodzież do 16 lat na specjalne feryjne warsztaty kosmetyczne „Eko-kosmetyki na zimę”, które odbędą się w poniedziałek 27 stycznia w godz. 18:00-20:00. Spotkanie poprowadzi Beata Godynia-Kapałka.
Podczas zajęć uczestnicy samodzielnie przygotują wyjątkowe naturalne kosmetyki na chłodne zimowe dni. Wspólnie stworzymy balsam do ust oraz przygotujemy domowe mydło sodowe metodą „rebatch”, czyli przetopu zrobionego wcześniej mydła wraz z dodatkami jak glinki i pigmenty mineralne, olejki eteryczne, susz ziołowy.
Zapisy i więcej informacji w bibliotece, telefonicznie: (12) 285 83 84 (w godzinach otwarcia BP Węgrzce) lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Obowiązuje limit miejsc.