Biblioteka Publiczna w Węgrzcach ma już 73 lata! Serdecznie zapraszamy wszystkich przyjaciół węgrzeckiej książnicy na jej święto, które w tym roku obchodzimy w piątek 29 listopada.
W programie urodzin zaplanowano szereg atrakcji.
Na naszych czytelników będą czekać zakupione w ostatnim czasie nowości wydawnicze oraz kolorowe zakładki do książek. Każdy, kto w tym szczególnym dniu wypożyczy przynajmniej jedną publikację z bibliotecznego księgozbioru weźmie udział w loterii fantowej. Dla tych sympatyków węgrzeckiej placówki, którzy pragną odświeżyć zawartość swojej domowej biblioteczki i wymienić się książkami z innymi przygotowano specjalne urodzinowe stoisko bookcrossingowe. Ponadto dla wszystkich odwiedzających książnicę przewidziano słodką niespodziankę.

Osoby dorosłe i starszą młodzież zachęcamy także do udziału w Andrzejkowych Warsztatach Artystycznych, podczas których będziemy wykonywać kartki okolicznościowe w formie exploding boxów. Do ozdobienia prac wykorzystamy profesjonalne papiery scrapowe oraz mixmediowe dodatki. Zajęcia odbędą się w piątek 29 listopada w godz. 18:00-21:00 w siedzibie biblioteki.