Biblioteka Publiczna w Zielonkach zaprasza dzieci i młodzież w wieku 10 - 15 lat na Wieczór w Bibliotece, który odbędzie się w piątek 8 listopada w godz. 19:00-22:30.

Zorganizowana zostanie w bibliotece "Tajemna wyprawa" z ukrytymi elementami tworzącymi hasło przewodnie spotkania. Młodzież przy pomocy latarek między półkami będzie szukała m.in.
1) krzyżówek, które później rozwiążą,
2) spisanych historii, którym trzeba będzie dopisać zakończenie,
3) elementów rebusu, który będzie tworzył hasło.

Po rozwiązaniu wszystkich zagadek odczytany zostanie fragment książki "Wroniec" Jacka Dukaja.

Następnie uczestnicy staną do rozgrywki w grze "Państwa - miasta". Zwycięzca otrzyma ciekawe nagrody.

Wszyscy obecni otrzymają dyplomy imienne za udział w akcji.

Obowiązują wcześniejsze zgłoszenia. Zapisu można dokonać osobiście w bibliotece, telefonicznie: (12) 418 41 24 lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

UWAGA!
Każdy uczestnik naszego nocnego spotkania powinien zabrać ze sobą wypełnione oświadczenie od rodziców oraz latarki.