Biblioteka Publiczna w Węgrzcach zaprasza dorosłych i dzieci na familijne warsztaty rękodzielnicze „Makrama czyli sztuka wiązania sznurków”, które odbędą się w piątek 15 marca w godz. 17:00-20:00. Spotkanie poprowadzi Beata Godynia-Kapałka.

Podczas warsztatów uczestnicy będą zgłębiać tajemnice tworzenia dekoracji do domu w technice makramy. Poznamy podstawowe makramowe sploty i węzły oraz wspólnie wykonamy mini-makramę do powieszenia na ścianie.

W cenę zajęć wliczone są wszystkie materiały tj. sznurki do wyplatania makram oraz patyki lub gałęzie na, których będziemy pracować. Opcjonalnie chętni mogą przynieść ze sobą koraliki do ozdoby.

Obowiązują wcześniejsze zgłoszenia. Rezerwacji można dokonać osobiście w siedzibie biblioteki, mailowo pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie: (12) 285 83 84 (w godzinach otwarcia BP Węgrzce). Ilość miejsc ograniczona.