Po intensywnym roku nauki podczas Warsztatów fotograficznych dla Mam prowadzonych przez Joannę Kucharską i Annę Musiał, przyszła kolej na świętowanie w postaci uroczystego wernisażu wystawy fotografii.

Uczestniczki  kursu pierwszego stopnia jak i zaawansowanego - drugiego, przybyły wraz z rodzinami do biblioteki w poniedziałkowe popołudnie.  Tutaj z rąk dyrektora biblioteki Mariusza Zielińskiego otrzymały dyplomy ukończenia warsztatów oraz miłe prezenty i kwiaty.

Jednak najważniejszym punktem wernisażu były piękne fotografie wykonane przez uczestniczki podczas tegorocznej edycji warsztatów. Możemy podziwiać portrety najukochańszych Modeli każdej mamy czyli jej dzieci, ale nie brakuje też pięknych krajobrazów, zdjęć kulinarnych, a także  prezentacji ciekawych i zaawansowanych technik fotograficznych.

Wystawę można oglądać w holu biblioteki w Zielonkach przez całe wakacje. Zapraszamy!

A.M.