In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player
Joomla! Slideshow

Warsztaty Fotograficzne dla Mam

Zapraszamy na kolejną edycję Warsztatów Fotograficznych dla Mam. Na pierwsze zajęcia zapraszamy już 5 października na godzinę 18:00.

Czytaj więcej...

Po intensywnym roku nauki podczas Warsztatów fotograficznych dla Mam prowadzonych przez Joannę Kucharską i Annę Musiał, przyszła kolej na świętowanie w postaci uroczystego wernisażu wystawy fotografii.

Czytaj więcej...

Biblioteka Publiczna w Zielonkach zaprasza na uroczysty wernisaż wystawy zdjęć uczestniczek Warsztatów Fotograficznych dla Mam.

Na kolejnych zajęciach plenerowych uczestniczki warsztatów dla mam spotkały się w fotogenicznym parku przy dworku białoprądnickim. Celem zajęć było wykonanie ciekawych zdjęć swoich pociech podczas zabawy i ruchu.

Czytaj więcej...

Jeszcze przed Świętami Wielkanocnymi zaawansowana grupa fotografujących Mam spotkała się na zajęciach praktycznych, których tematem była fotografia kulinarna.  

Czytaj więcej...

Ostatnie wiosenne zajęcia praktyczne w restauracji Malinowy Anioł, na których kursantki ćwiczyły praktyczne umiejętności poznawane na wykładach, przyniosły tak piękne kadry.

Czytaj więcej...

Kalendarzowa wiosna już całkiem niedługo, a nawet czuć ją już w powietrzu. Dlatego na zajęciach Warsztatów fotograficznych dla Mam kursantki zajęły się przećwiczeniem poznanych technicznych zagadnień na tak wdzięcznych modelach jak pierwsze wiosenne kwiaty.

Czytaj więcej...

W ostatni poniedziałek przed feriami zimowymi zajęcia Warsztatów Fotograficznych dla Mam miały formę wykładu dotyczącego kilku tematów. Jednym z nich było ISO, jako kolejny z poznanych na Warsztatach, składnik poprawnej ekspozycji.

Czytaj więcej...

Po długiej świątecznej i noworocznej przerwie, zwyczajowo w poniedziałkowe popołudnie, spotkały się w sali bibliotecznej uczestniczki Warsztatów Fotograficznych dla Mam.

Czytaj więcej...

Po kilku zajęciach teoretycznych przyszedł czas na praktykę, dlatego w poniedziałkowe popołudnie uczestniczki Warsztatów Fotograficznych dla Mam przeniosły się z przytulnych pomieszczeń Biblioteki do świątecznie udekorowanej restauracji Malinowy Anioł w Zielonkach.

Czytaj więcej...