W związku ze zbliżającą się Wielkanocą Biblioteka Publiczna w Zielonkach zaprasza dzieci w wieku 5-9 lat wraz z opiekunami (rodzice, dziadkowie, starsze rodzeństwo) na warsztaty wspólnego zdobienia pisanek. Zajęcia odbędą się w sobotę 8 kwietnia w godz. 10:30-12:00.

Prosimy o wcześniejsze zgłoszenia. Zapisy trwają do dnia 3 kwietnia 2017 r. (poniedziałek) włącznie. Rezerwacji można dokonać osobiście w siedzibie biblioteki, mailowo pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie: (12) 418 41 24 (w godzinach otwarcia BP Zielonki). Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Udział w warsztatach jest bezpłatny, zapewniamy potrzebne materiały. Wykonane pisanki przechodzą na własność uczestników.