In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player
Joomla! Slideshow

DKK Przybysławice


Biblioteka w Przybysławicach gościła dziś uczniów ze Szkoły Podstawowej z Owczar. Uczestniczyli oni w trochę innym niż zazwyczaj spotkaniu Młodzieżowego Dyskusyjnego Klubu Książki.

Czytaj więcej...


W poniedziałek wieczorem odbyło się majowe spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki w Przybysławicach. Nie zabrakło na nim życzeń i ciepłych słów dla bibliotekarza, 8 maja jest bowiem świętem wszystkich przedstawicieli tego zawodu.

Czytaj więcej...

 


Na dzisiejszym spotkaniu Dyskusyjnego Klubu Książki w Szkole Podstawowej w Owczarach było wyjątkowo radośnie i kolorowo. Humoru nie popsuło nam nawet pochmurne niebo za oknem.

Czytaj więcej...

 

"Za każdą fortuną kryje się zbrodnia"

Honore de Balzac

Słowa powyżej doskonale oddają przesłanie jakie zawarł książce Sprawa Rembrandta Daniel Silva. Powieść ta była głównym tematem naszych dyskusji na poniedziałkowym spotkaniu DKK w Bibliotece w Przybysławicach.

Czytaj więcej...

 

Wiosna rozgościła się u nas na dobre, kwitną kwiaty, ptaki wracają z ciepłych krajów. Zbliżają się powoli Święta Wielkanocne. Przygotowania warto zacząć wcześnie, by nie zabrakło nam czasu. Dobrze o tym wiedzą uczniowie z klas 1 i 2 z ZS w Woli Zachariaszowskiej.

Czytaj więcej...

 

Dziś rano w Szkole Podstawowej w Owczarach odbyło się spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki dla młodych czytelników.

Czytaj więcej...

 

Dziś rano w Szkole Podstawowej w Owczarach odbyły się zajęcia Młodzieżowego Dyskusyjnego Klubu Książki. Na spotkaniu rozmawialiśmy o książce Kathryn Littlewood Szczypta magii.

Czytaj więcej...

 

W poniedziałek wieczorem w Bibliotece w Przybysławicach spotkały się miłośniczki dobrych książek i smacznej herbaty. Tym razem klubowiczki dyskutowały o książce Ruty Sepetys Wybory.

Czytaj więcej...

 

Dziś rano w ZS w Korzkwi dzieci z klasy "0" uczestniczyły w zajęciach Dyskusyjnego Klubu Książki. Wszystkie dzieci niecierpliwie czekają na wiosnę, by ten czas umilić najlepsza jest ciekawa lektura.

Czytaj więcej...

 

Wszyscy dobrze wiemy, że psa nazywa się najlepszym przyjacielem człowieka. Roman Pisarski w książce O psie, który jeździł koleją opisuje pewnego niezwykłego czworonoga, który mieszkał kiedyś we Włoszech. Dziś właśnie ta lektura była tematem naszych zajęć w ZS w Woli Zachariaszowskiej.

Czytaj więcej...

 

Dziś rano uczniowie klasy 1 i 2 z ZS w Woli Zachariaszowskiej uczestniczyły w lekcji bibliotecznej. Tematem naszych rozmów były koty – niedawno obchodziliśmy światowy dzień tych pięknych zwierząt.

Czytaj więcej...