Biblioteka Publiczna w Węgrzcach zaprasza dzieci (w wieku przedszkolnym wraz z opiekunem) i młodzież do udziału w Rodzinnych Warsztatach Wakacyjnych pn. „Letnie torby”, które odbędą się w piątek 2 sierpnia w godz. 17:00-18:30 (I grupa) oraz 18:30-20:00 (II grupa).
Podczas warsztatów uczestnicy ozdobią przy użyciu pisaków do tkanin bawełniane torby na ramię. Do dekoracji toreb wykorzystamy szablony i stemple z letnimi motywami.
Obowiązują wcześniejsze zgłoszenia. Rezerwacji można dokonać osobiście w siedzibie biblioteki, mailowo pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie: (12) 285 83 84 (w godzinach otwarcia BP Węgrzce). Ilość miejsc ograniczona.