Z okazji 18. Małopolskich Dni Książki „Książka i Róża” Biblioteka Publiczna w Węgrzcach zaprasza dzieci w wieku przedszkolnym (wraz z opiekunem) i wczesnoszkolnym do udziału w rodzinnych warsztatach scrapbookingowych „Scrapowo ze smakiem, czyli robimy przepiśnik”, które odbędą się w sobotę 27 kwietnia w godz. 10:00-13:00.

Podczas warsztatów mali i duzi uczestnicy wspólnie udekorują techniką scrapbookingu notes do zapisywania i porządkowania przepisów kulinarnych – wykorzystamy papiery scrapowe z kwiatowymi, w tym różanymi, wzorami.

Obowiązują wcześniejsze zgłoszenia. Rezerwacji można dokonać osobiście w siedzibie biblioteki, mailowo pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie: (12) 285 83 84 (w godzinach otwarcia BP Węgrzce). Ilość miejsc ograniczona.