W dniu 25 listopada w bibliotece było gwarno i wesoło. Dzieci z grup IV i VII   pod opieką  wychowawczyń pań Małgorzaty Krewniak i Ewy Przybyła  z Przedszkola Samorządowego w Węgrzcach przyjęły zaproszenie, na wspólne świętowanie 113 urodzin Pluszowego Misia.

Dzieci przyniosły swoje ukochane maskotki. W bajkowo przybranej bibliotece na miękkim dywanie, rozpoczął się urodzinowy bal. Była urodzinowa świeczka i odśpiewane gromkie Sto lat! dla wszystkich misiów.

Następnie dzieci wysłuchały opowiadania o Kubusiu Puchatku i jego przyjaciołach. Atrakcją spotkania był wyświetlony film pt. „Przygody Misia Uszatka”. Po przerwie na degustację pysznych miodowych ciasteczek i „Kubusiowego miodku” wzięły udział w zabawach taneczno-ruchowych, doskonale się przy tym bawiąc i śpiewając ulubione piosenki.

AG.