W Bibliotece w Węgrzcach ruszył kolejny kiermasz książek. W atrakcyjnych, świątecznych cenach można nabyć bardzo ciekawe lektury. Można sprawić prezent sobie lub najbliższym. Każdy znajdzie coś dla siebie...

Stephenie Meyer, Mario Vargas Llosa, Zadie Smith czy Eduardo Mendoza to tylko niektórzy pisarze, których utwory można znaleźć na kiermaszu. Miłośnicy historii a zwłaszcza II Wojny Światowej będą zachwyceni szeregiem publikacji na ten temat. Ceny obniżone o 30%, 50% a nawet 70% "patrzą" na odwiedzających i kuszą swoją atrakcyjnością. Książka to doskonały prezent świąteczny, urodzinowy a może taki bez okazji...?

Wszystkich moli książkowych (i nie tylko) bardzo serdecznie zapraszamy do biblioteki!!!