Biblioteka w Zielonkach

22.01Witraż mistrza Wyspiańskiego – zaprojektują witraż inspirowany twórczością Stanisława Wyspiańskiego jako prezent na Dzień Babci/Dziadka. Limit miejsc 10 os. Zajęcia trwają w godz. 10-14.

Zajęcia są bezpłatne, obowiązują wcześniejsze zapisy. Szczegółowe informacje w bibliotece.

Biblioteka w Węgrzcach

16.01Mydło niejedno ma imię – uczestnicy własnoręcznie wykonają figurki z mydła plastycznego. Limit miejsc 12 os. Zajęcia trwają w godz. 17-19.

17.01Bałwanki z Lodowej Krainy – uczestnicy samodzielnie stworzą skarpetkową rodzinę bałwanków-maskotek. Limit miejsc 10 os. Zajęcia trwają w godz. 11-13.

23.01Mydlana ciastolina do kąpieli – uczestnicy przygotują prawdziwe mydełko potasowe w formie kolorowej i pachnącej ciastoliny. Limit miejsc 12 os. Zajęcia trwają w godz. 17-20.

24.01Dekoracje przyprószone śniegiem – uczestnicy wykonają zimową dekorację do domu – do wyboru: drzewko szczęścia lub zestaw lampionów. Limit miejsc 10 os. Zajęcia trwają w godz. 10-13.

Na wszystkie zajęcia obowiązują wcześniejsze zapisy. Szczegółowe informacje w bibliotece.

Biblioteka w Przybysławicach

15.01Mydło niejedno ma imię – uczestnicy własnoręcznie wykonają figurki z mydła plastycznego. Limit miejsc 16 os. Zajęcia trwają w godz. 10-14.

17.01Śnieżny pałacyk – uczestnicy złożą i ozdobią makietę gotyckiego domku z wieżyczką – praca utrzymana będzie w zimowej stylistyce. Limit miejsc 16 os. Zajęcia trwają w godz. 10-14.

22.01Worko-plecaki – z pomocą instruktora uczestnicy zaprojektują kolorowe worko-plecaki według własnego pomysłu. Limit miejsc 12 os. Zajęcia trwają w godz. 10-14.

24.01Slime w 8 odsłonach – uczestnicy przygotują 8 różnych slimów: przeźroczyste, puszyste i świecące w ciemności. Limit miejsc 16 os. Zajęcia trwają w godz. 10-12 i 12-14.

Kulturoteka Bibice

17.01Cuda na druciku – uczestnicy wykonają z koralików na druciku ozdoby do włosów – do wyboru: opaska lub zestaw spinek-wsuwek – albo parę kolczyków. Limit miejsc 10 os. Zajęcia trwają w godz. 12-16.

22.01Kartka dla babci i dziadka. Zajęcia trwają w godz. 12-16.

25.01Mydlana ciastolina do kąpieli – uczestnicy przygotują prawdziwe mydełko potasowe w formie kolorowej i pachnącej ciastoliny. Limit miejsc 10 os. Zajęcia trwają w godz. 17-20.