Dziś rano uczniowie klas 7. z Zespołu Szkół w Korzkwi odwiedzili Bibliotekę w Przybysławicach. Na specjalnych zajęciach plastycznych powstały pamiątkowe koszulki z podpisami wszystkich uczniów i wychowawców.

 

 

 

Pomysł zajęć zrodził się już dawno, ale z wielu powodów udało się je zrealizować dopiero dziś. Uczniowie sami zdecydowali, jaki będzie kolor ozdabianych przez nich koszulek. Wybór padł na czarne polówki. Po przybyciu do biblioteki każdy z uczniów odebrał swoją koszulkę i włożył w nią karton, który miał zabezpieczyć pracę przed przebijaniem. Później w kolejności alfabetycznej każdy podpisywał się dokładnie w tym samym miejscu na plecach każdej koszulki. Okazało się to dość trudne, pracochłonne i długotrwałe. Gotowe prace zostały uprasowane w celu utrwalenia. Na przedniej stronie każda osoba napisała swoje imię, klasę oraz mogła narysować dowolne wzory. Pomysłów nie brakowało.

 

 

Na koniec wszyscy uczniowie grzecznie posprzątali po sobie. To były bardzo udane zajęcia. Koszulki sprawdzą się przy wielu okazjach oraz będą wyjątkową pamiątką.

 

Galeria zdjęć

KG