Biblioteka to miejsce niezwykłe, w którym rodzą się wspaniałe pomysły. Wiedzą o tym doskonale dzieci z Przedszkola „Fantazja” – Przedszkole Montessori w Bolechowicach z gminy Zabierzów, które dziś odwiedziły Bibliotekę w Przybysławicach.

Biblioteka to miejsce niezwykłe, w którym rodzą się wspaniałe pomysły. Wiedzą o tym doskonale dzieci z Przedszkola „Fantazja” – Przedszkole Montessori w Bolechowicach z gminy Zabierzów, które dziś odwiedziły Bibliotekę w Przybysławicach

Na zajęciach wykonaliśmy wspólnie kolorowe i pachnące mydła. Dzieci usiały wygodnie i po kolei obejrzały wszystkie potrzebne przedmioty. Były bardzo zdziwione widząc duże kilogramowe kostki kolorowej bazy glicerynowej. Zaskoczenie maluchów okazało się jeszcze większe, gdy zobaczyły rozpuszczone mydło. Gotowe kostki należało tylko ładnie zapakować i gotowe.

Wizyta w bibliotece nie może się również obyć bez zwiedzania. Przedszkolaki z zaciekawieniem oglądały półki z książkami i sprzęty biblioteczne.

Całe zajęcia upłynęły nam w radosnej atmosferze wesołej zabawy. Mamy nadzieję, że spotkamy się ponownie.

KG