W ten wyjątkowo piękny jesienny dzień dzieci z Niepublicznego Przedszkola "Baśniowa kraina" w Woli Zachariaszowskiej uczestniczyły w zajęciach bibliotecznych.

Na początku naszego spotkania maluchy wysłuchały opowiadania z książki "100 bajek krasnoludka" Barbary Radowskiej. Bohaterem naszej historii był lisek który samotnie wybrał się na spacer do lasu. Zapadła noc i Rudzik zgubił się w lesie, ale dzięki pomocy przyjaciół bezpiecznie wrócił do domu. Przedszkolaki dobrze wiedziały że nie można wychodzić na spacery bez opieki. Szczególnie ważne jest to jesienią gdy dni są coraz krótsze i szybko zapada zmrok.

Po rozmowie maluchy przygotowały ilustracje do opowiadania. Nie zabrakło zabawy i słodkiej nagrody za dobre zachowanie. Do zobaczenia za miesiąc!

KG