Biblioteka Publiczna w Węgrzcach ma już 72 lata! Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków węgrzeckiej książnicy na jej święto, które w tym roku obchodzimy w poniedziałek 26 listopada.

W programie urodzin zaplanowano szereg atrakcji.
Na naszych czytelników będą czekać zakupione w ostatnim czasie nowości wydawnicze dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Każdy, kto w tym szczególnym dniu wypożyczy przynajmniej jedną publikację z bibliotecznego księgozbioru weźmie udział w loterii fantowej. Z kolei ci, którzy pragną odświeżyć zawartość swojej domowej biblioteczki będą mieli okazję do końca listopada uczestniczyć urodzinowej akcji bookcrossingowej pn. „Książka za książkę”.

Zachęcamy także do udziału w warsztatach papieroplastycznych, podczas których będziemy wykonywać kartki urodzinowe i świąteczne w formie pop-up boxów. Zajęcia odbędą się w sobotę 24 listopada w godz. 10:00-12:30 w siedzibie biblioteki.